G16 videre i OBOS cup

Fotball gutter 16 har jobbet hardt og er videre i OBOS cup. Etter 1-0 på Nordstrand torsdag, ble Klemetsrud vinner i sin pulje 5.

Klemetsrud J2006 trenger flere håndballspillere

HAR DU LYST TIL Å PRØVESPILLE? Klemetsrud jenter 2006 trenger flere håndballspillere, og vi inviterer jenter i området til gratis prøvespilling på laget!

Liverpool fotballskole

Liverpool International Academy kommer til Mortensrud fra fredag 22. til søndag 24. juni 2018 for å utvikle fotballferdighetene til gutter og jenter i alderen 6 til 14 år.

Tine fotballskole 13.-17. august

TIne fotballskole er i samarbeid med Norges fotballforbund og er tilpasset de forskjellige aldersgruppene. fotballskolen er like godt egnet for de som ikke har spilt fotball tidligere som for de som er aktive i dag

Vårdugnad unnagjort i Klemetsrud idrettspark

Takk for strålende innsats og effektive halvannen time. Nå kan våren komme til Mortensrud.

G16 godt i gang med serien

Torsdag 3. mai møter G16 Ski i Obos Cup på Mortensrud kunstgress.

Klemetsrud Bordtennismesterskap 2018

Klemetsrud bordtennis arrangerer klubbmesterskap søndag 27. mai i plasthallen.

Oldboys trenger påfyll

Er du medlem av Klemetsrud idrettslag, eldre enn 40 og lyst til å trene og sparke litt fotball? Klemetsrud Oldboys herrer spiller i 3. divisjon og trenger flere spillere

Nytt styre i klubben

Onsdag 14. mars ble det avholdt årsmøte i idrettslaget og valgt nytt styre.

Klemetsrud Futsal i kvalifisering

Skal Klemetsrud rykke opp til eliteserien? Vårt herrelag i futsal skal ut i kvalifiseringsrunder til eliteserien og gleder seg til helgens turnering i Bodø

Dato Hjemmelag Bortelag Res
18.06 Klemetsrud G12-1 Rustad 2
19.06 Klemetsrud J09 Ski 3
19.06 Kolbotn Klemetsrud G09-2
19.06 Haugerud 3 Klemetsrud G15-2
19.06 Klemetsrud G11-2 Kolbotn 2
17.06 Bøler 3 Klemetsrud G13-4 13-1
16.06 Nesodden Klemetsrud G16-1 4-2
15.06 Klemetsrud G08-2 Oppsal 2
15.06 Oppegård Klemetsrud G08-1
14.06 Ready Klemetsrud M40 7er 3-7

Besøk våre lagsider

Futsal Menn 1. div.
# Lag K D P
1 Fredrikshald 18 70 54
2 Klemetsrud 18 23 40
3 Veitvet 18 30 29
4 Vålerenga 18 28 29
5 Bækkelaget 18 10 24
6 Røa 18 2 22
7 OSI 18 -13 20
8 Høybr/Stovn 18 -18 17
9 Lillehammer 18 -38 15
10 Grorud 18 -94 6
Siste synk: 19:45
Futsal Menn 2. div. avd. 01
# Lag K D P
1 Vestli 16 33 37
2 Sagene 16 28 33
3 Lambertseter 16 23 31
4 Hvit-Rød Oslo 16 16 25
5 Oslo Døves 16 6 23
6 Klemetsrud 2 16 -6 22
7 Kolbotn 16 -6 20
8 OSI 2 16 -14 17
9 Øvrevoll Hosle 16 -80 0
Siste synk: 19:45
Menn 40 år 3. div. avd. 02
# Lag K D P
1 Linderud 9 46 23
2 Holmen 9 14 18
3 Høvik 9 11 15
4 Klemetsrud 9 6 15
5 Nordby 9 -10 14
6 Nesodden 9 9 9
7 Haugerud 9 -42 9
8 Bjørndal 8 -18 6
9 Ready 9 -16 4
Siste synk: 19:45
Play off til Eliteserien Pulje 2
# Lag K D P
1 Ulefoss 3 5 6
2 Krohnsminde 3 3 6
3 Svartisen 3 0 4
4 Klemetsrud 3 -8 1
Siste synk: 19:45
6. div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Lambertseter 10 22 24
2 Oppsal 3 10 18 21
3 Klemetsrud 10 10 17
4 Tveita 10 -1 15
5 Driv 10 9 13
6 Grüner 2 10 -1 13
7 OSI 2 10 0 12
8 Manglerud Star 2 10 -20 10
9 Abildsø 10 -13 7
10 Hauketo 10 -24 5
Siste synk: 19:45
Gutter 16 år 1. div.
# Lag K D P
1 Oppsal 9 17 21
2 Follo 9 9 18
3 Bærums Verk Hauger 9 5 17
4 Kjelsås 9 -5 16
5 Høybr/Stovn 9 7 13
6 Bærum 9 6 13
7 Heming 9 -3 10
8 Nesodden 9 -7 8
9 Klemetsrud 9 -10 6
10 Ready 9 -19 5
Siste synk: 22:35
NM G16 Telenor Cup kvalifisering avd. 01
# Lag K D P
1 Oppsal 2 12 6
2 Nesodden 2 2 3
3 Klemetsrud 2 -14 0
4 Follo 0 0 0
Siste synk: 19:45
OBOS Cup Gutter 16 år gruppe 05
# Lag K D P
1 Klemetsrud 2 6 6
2 Nordstrand 2 -1 1
3 Ski 2 -5 1
4 Grüner 0 0 0
Siste synk: 19:45
Gutter 15 år 2. div. avd. 03
# Lag K D P
1 Oppsal 3 8 31 22
2 Driv 8 7 15
3 KFUM 2 8 -1 14
4 Nordstrand 2 7 0 11
5 Ski 7 0 9
6 Oppegård 8 -3 7
7 Langhus 2 7 -4 7
8 Klemetsrud 7 -30 0
9 Haugerud 2 0 0 0
Siste synk: 19:45
Gutter 15 år 4. div. avd. 02
# Lag K D P
1 Oppsal 4 9 32 21
2 Haugerud 3 9 28 21
3 Langhus 4 9 -6 16
4 KFUM 4 9 -1 15
5 Lille Tøyen 2 9 -8 12
6 Lambertseter 9 -7 10
7 Grorud 2 9 -8 9
8 Klemetsrud 2 8 -8 7
9 Nordstrand 3 9 -22 7
Siste synk: 19:45
OBOS Cup Gutter 15 år gruppe 02
# Lag K D P
1 Kjelsås 3 -2 6
2 Klemetsrud 3 7 4
3 Bækkelaget 3 5 4
4 Lyn 3 -10 3
Siste synk: 19:45
Gutter 14 år 2.div. avd. 05
# Lag K D P
1 Nordby 9 57 27
2 KFUM 2 9 48 20
3 Ski 2 9 20 19
4 Klemetsrud 9 19 16
5 Kolbotn 2 9 5 12
6 Manglerud Star 2 9 -14 12
7 Nesodden 2 9 -28 6
8 Langhus 8 -35 4
9 Vålerenga 4 9 -72 1
Siste synk: 22:17
OBOS Cup Gutter 14 år gruppe 06
# Lag K D P
1 Fossum 3 8 9
2 Klemetsrud 3 -1 3
3 Rommen 3 -3 3
4 Snarøya 3 -4 3
Siste synk: 19:45
Gutter 13 år 1. div. avd. 03
# Lag K D P
1 Skeid 10 38 25
2 Kolbotn 9 41 23
3 KFUM 9 27 22
4 Grüner 9 16 16
5 Ski 9 13 13
6 Oppegård 9 -10 12
7 Klemetsrud 10 -21 12
8 Nordstrand 9 -15 9
9 Nesodden 9 -30 3
10 Holmlia 9 -59 0
Siste synk: 19:45
Gutter 13 år 2. div. avd. 07
# Lag K D P
1 Bjørndal 9 36 27
2 KFUM 2 9 16 22
3 Siggerud 9 6 17
4 Hauketo 9 9 15
5 Langhus 9 2 12
6 Nordby 9 -8 12
7 Holmlia 2 9 -4 10
8 Kråkstad 9 -7 9
9 Oppegård 2 9 -19 6
10 Klemetsrud 9 -31 3
Siste synk: 19:45
Gutter 13 år 7er
# Lag K D P
1 Bækkelaget 9 30 19
2 Oppsal 8 17 19
3 Siggerud 8 24 15
4 Jardar 2 9 -3 14
5 Tveita 9 9 13
6 Bjørndal 3 7 -4 9
7 Klemetsrud 9 -53 4
8 Jutul 7 -20 3
Siste synk: 19:45
OBOS Cup Gutter 13 år gruppe 08
# Lag K D P
1 Heggedal 3 8 7
2 Lommedalen 3 11 6
3 Klemetsrud 3 -1 4
4 Vollen 3 -18 0
Siste synk: 19:45
Gutter 13 år 3. div. avd. 03
# Lag K D P
1 Grei 2 9 36 24
2 Kolbotn 3 9 34 21
3 Bøler 3 10 20 18
4 Lambertseter 2 8 -9 12
5 Klemetsrud 10 -13 12
6 Korsvoll 10 -7 10
7 Oppsal 3 9 -17 10
8 KFUM 5 9 -17 9
9 Rustad 10 -27 9
Siste synk: 19:45
18.06 19:10 Mortensrud KG 7A H
Klemetsrud G12-1 - Rustad 2
19.06 18:00 Mortensrud grus 5A H
Klemetsrud J09 - Ski 3
19.06 18:00 Vassbonn kunstgress 5er B B
Kolbotn - Klemetsrud G09-2
19.06 19:00 Haugerud kunstgress B
Haugerud 3 - Klemetsrud G15-2
19.06 19:05 Mortensrud KG 7A H
Klemetsrud G11-2 - Kolbotn 2
17.06 18:00 Haraløkka kunstgress 9er B B  
Bøler 3 - Klemetsrud G13-4 13-1  
16.06 15:00 Berger KGB 11er B  
Nesodden - Klemetsrud G16-1 4-2  
15.06 18:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G08-2 - Oppsal 2  
15.06 18:00 Østli Skole 7er kunstgress 5er B B  
Oppegård - Klemetsrud G08-1  
14.06 21:00 Ris ungdomsskole kunstgress 7er B  
Ready - Klemetsrud M40 7er 3-7  
Spiller Alder Kamper Mål

Samarbeidspartnere

 

 

 

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift