KIL 2002 sesongen 2017

Her er Klemetsrud IL fotball gutter 2002 sesongen 2017.

Besøk våre lagsider

MAN
20.08
16:00-17:30
Mortensrud KG 9B
TIR
21.08
20:00-21:30
Mortensrud KG
ONS
22.08
16:00-18:00
Mortensrud KG
ONS
22.08
18:00-20:00
Mortensrud KG 9A
TOR
23.08
16:30-17:30
Mortensrud KG
25.08 15:00 Mortensrud KG H
Klemetsrud G16-1 - Bærum -
28.08 20:30 Mortensrud KG H
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Lommedalen 1/4OBOS -
01.09 15:00 Høybråten kunstgress B
Høybr/Stovn - Klemetsrud G16-1 -
08.09 15:00 Mortensrud KG H
Klemetsrud G16-1 - Oppsal -
15.09 15:00 Langhus kunstgress B
Follo - Klemetsrud G16-1 -
18.08 17:00 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Klemetsrud G16-1 2 - 0  
12.08 15:30 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - VinnerB-Finale Store/Bergan 2 - 0  
12.08 14:00 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/2B Runar 3 - 0  
12.08 11:40 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/4B Gøtene 1 - 0  
12.08 09:30 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/8B Kolbotn 3 - 1  
20.10 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Nesodden -  
13.10 15:00 Hauger kunstgress B  
Bærums Verk Hauger - Klemetsrud G16-1 -  
22.09 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Ready -  
15.09 15:00 Langhus kunstgress B  
Follo - Klemetsrud G16-1 -  
08.09 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Oppsal -  
01.09 15:00 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn - Klemetsrud G16-1 -  
28.08 20:30 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Lommedalen 1/4OBOS -  
25.08 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Bærum -  
18.08 17:00 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Klemetsrud G16-1 2 - 0  
12.08 15:30 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - VinnerB-Finale Store/Bergan 2 - 0  
12.08 14:00 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/2B Runar 3 - 0  
12.08 11:40 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/4B Gøtene 1 - 0  
12.08 09:30 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - 1/8B Kolbotn 3 - 1  
11.08 15:10 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - SandarCupFurnes 6 - 1  
11.08 12:40 Nanset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - SandarCupStokke 2 - 1  
11.08 08:30 Nanset B  
SandarCupHønefoss - Klemetsrud IL Gutter 16 år 3 - 0  
02.08 10:15 Furuset H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Charlottenlund1/8 1 - 2  
01.08 18:45 B  
Radøy/Manger 1/16 - Klemetsrud IL Gutter 16 år 0 - 2  
01.08 10:00 Ekeberg H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Sandviken B1/32 2 - 0  
31.07 11:40 Ekeberg H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - BrattvågILCity/NorwayCup 0 - 0  
30.07 20:30 Ekeberg H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - StrindheimIL/NorwayCup 0 - 4  
29.07 20:30 Rustad B  
Svarstad ILHSH/NorwayCup - Klemetsrud IL Gutter 16 år 0 - 4  
27.07 19:30 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - trkamp.Seleccion Quinta Cordillera NC 2 - 9  
28.06 18:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Holmen 5 - 4  
22.06 20:35 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Heming 5 - 2  
16.06 15:00 Berger KGB 11er B  
Nesodden - Klemetsrud G16-1 4 - 2  
09.06 15:00 Mortensrud kunstgress H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Bærums verk Hauger 3 - 5  
02.06 15:30 Gressbanen kunstgress B  
Ready - Klemetsrud G16-1 3 - 1  
31.05 18:30 Nordstrand KG B  
Nordstrand/OBOS - Klemetsrud IL Gutter 16 år 0 - 1  
26.05 18:30 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Follo 2 - 8  
16.05 17:30 Hallager KG B  
Nordstrand/Adidas - Klemetsrud IL Gutter 16 år 3 - 0  
10.05 14:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - ØHIL/Adidas 3 - 1  
05.05 15:30 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Klemetsrud G16-1 5 - 3  
03.05 19:05 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Ski/OBOS 7 - 2  
28.04 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Høybr/Stovn 1 - 2  
25.04 20:00 Mercur Fredrikstad B  
Trosvik/Adidas - Klemetsrud IL Gutter 16 år 5 - 1  
21.04 15:00 Sandvika stadion B  
Bærum - Klemetsrud G16-1 0 - 3  
14.04 15:00 Mortensrud KG H  
Klemetsrud G16-1 - Kjelsås 2 - 3  
12.04 20:00 Heming kunstgress B  
Heming - Klemetsrud G16-1 0 - 3  
07.04 11:30 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Vålerenga 2 7 - 2  
02.04 17:00 KFUM Arena B  
KFUM 2 - Klemetsrud IL Gutter 16 år 1 - 9  
21.03 19:00 Askim KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Askim/Adidas 1 - 6  
17.03 14:00 Ski KGB2 B  
Follo FK - Klemetsrud IL Gutter 16 år 6 - 1  
11.02 16:15 BSK KG2 H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Oppsal/Kval NM 1 - 9  
10.02 13:30 Berger KG B  
Nesodden/Kval NM - Klemetsrud IL Gutter 16 år 8 - 2  
03.02 15:15 Askim KG B  
Askim - Klemetsrud IL Gutter 16 år 4 - 2  
28.01 13:30 Seiersten KG B  
Drøbak/Frogn - Klemetsrud IL Gutter 16 år 6 - 3  
21.01 14:00 Meløs KG B  
Moss - Klemetsrud IL Gutter 16 år 3 - 1  
20.01 13:50 Føyka KG B  
Asker - Klemetsrud IL Gutter 16 år 4 - 2  
13.01 13:00 Kringsjå B  
Lyn 2 - Klemetsrud IL Gutter 16 år 0 - 10  
20.12 18:50 Mortensrud KG H  
Klemetsrud IL Gutter 16 år - Holmlia 1 - 5  
10.12 17:30 Vålerenga KG2 B  
VIF 2 - Klemetsrud IL Gutter 16 år 1 - 3  
09.12 15:30 Hemingbanen B  
Heming G16 - Klemetsrud IL Gutter 16 år 4 - 4  
02.12 10:30 Ullern KG B  
Ullern - Klemetsrud IL Gutter 16 år 5 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift