Besøk våre lagsider

MAN
11.12
17:30-19:00
Mortensrud KG 7A
TOR
14.12
17:30-19:00
Mortensrud KG 7A
21.10 13:30 Mortensrud KG B  
Avslutning 2007 - Klemetsrud IL Gutter 10 år -  
18.10 19:10 Grorud kunstgress 9/7er B B  
Grorud 4 - Klemetsrud G11-3 -  
17.10 19:00 Sportsplassen 5er B  
Bækkelaget 5 - Klemetsrud G10-2 -  
11.10 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Bøler 2 -  
11.10 17:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bøler 5 -  
21.10 13:30 Mortensrud KG B  
Avslutning 2007 - Klemetsrud IL Gutter 10 år -  
18.10 19:10 Grorud kunstgress 9/7er B B  
Grorud 4 - Klemetsrud G11-3 -  
17.10 19:00 Sportsplassen 5er B  
Bækkelaget 5 - Klemetsrud G10-2 -  
11.10 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Bøler 2 -  
11.10 17:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bøler 5 -  
26.09 19:00 Vassbonn kunstgress 5er B B  
Kolbotn 5 - Klemetsrud G10-2 -  
26.09 18:00 Manglerud kunstg. 9er/7er A B  
Manglerud Star 3 - Klemetsrud G11-3 -  
20.09 18:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - KFUM 2 -  
16.09 14:00 Gresslette 5er C B  
Kolbotn Campus-02 - Klemetsrud IL Gutter 10 år -  
16.09 11:55 Gresslette 5er C H  
Klemetsrud IL Gutter 10 år - Bjørndal MG10-3 -  
16.09 09:55 Gresslette 5er B B  
Kolbotn Campus MG10-01 - Klemetsrud IL Gutter 10 år -  
14.09 18:30 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Holmlia 4 -  
13.09 18:00 Abildsø 5 5er B  
Abildsø 3 - Klemetsrud G10-2 -  
07.09 18:00 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal 3 - Klemetsrud G11-3 -  
31.08 19:00 Haraløkka 5er 8 B  
Bøler 4 - Klemetsrud G10-2 -  
29.08 18:00 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Lambertseter 5 -  
22.08 19:00 Vassbonn kunstgress 5er A B  
Kolbotn 10 - Klemetsrud G10-2 -  
22.08 18:00 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Klemetsrud G11-3 -  
21.06 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bjørndal 3 -  
20.06 19:00 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Nordstrand 7 -  
14.06 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Grorud 4 -  
14.06 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bækkelaget 5 -  
07.06 19:00 Haraløkka 5er 7 B  
Bøler 5 - Klemetsrud G10-2 -  
06.06 18:00 Haraløkka kunstgress 2 7er B B  
Bøler 2 - Klemetsrud G11-3 -  
31.05 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Manglerud Star 3 -  
31.05 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Kolbotn 5 -  
24.05 19:00 Ekeberg 11 5er B  
KFUM 2 - Klemetsrud G10-2 -  
18.05 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Abildsø 3 -  
18.05 18:00 Holmlia KG 7er B  
Holmlia 4 - Klemetsrud G11-3 -  
10.05 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Oppsal 3 -  
04.05 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bøler 4 -  
04.05 18:00 Lambertseter kg 7er B B  
Lambertseter 5 - Klemetsrud G11-3 -  
26.04 19:10 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud G11-3 - Høybr/Stovn -  
26.04 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Kolbotn 10 -  
20.04 19:00 Bjørndal grus 5er 1 B  
Bjørndal 3 - Klemetsrud G10-2 -  
20.04 18:00 Hallager kunstgr. 9/7er B B  
Nordstrand 7 - Klemetsrud G11-3 -  
09.04 10:30 Mortensrud KG 7A H  
Klemetsrud IL Gutter 10 år - Treningskamp -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift