Besøk våre lagsider

TOR
15.11
18:30-20:00
Mortensrud grus 5A
TOR
15.11
18:30-20:00
Mortensrud grus 5B
TOR
15.11
18:30-20:00
Mortensrud grus 5B
20.10 14:00 Ekeberg 11 5er B  
KFUM 6 - Klemetsrud G10-2 -  
10.10 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bækkelaget 5 -  
27.09 18:00 Nordby kunstgress 5er A B  
Nordby 2 - Klemetsrud G10-2 -  
19.09 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Oppegård 2 -  
11.09 18:00 Hallager kunstgr. 5er A B  
Nordstrand 3 - Klemetsrud G10-2 -  
20.10 14:00 Ekeberg 11 5er B  
KFUM 6 - Klemetsrud G10-2 -  
10.10 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Bækkelaget 5 -  
27.09 18:00 Nordby kunstgress 5er A B  
Nordby 2 - Klemetsrud G10-2 -  
19.09 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Oppegård 2 -  
11.09 18:00 Hallager kunstgr. 5er A B  
Nordstrand 3 - Klemetsrud G10-2 -  
05.09 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Kolbotn 5 -  
30.08 19:00 Drivplassen 5er kunstgress A B  
Driv 2 - Klemetsrud G10-2 -  
22.08 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Fagerstrand -  
21.06 18:00 Østli Skole 7er kunstgress 5er A B  
Oppegård - Klemetsrud G10-2 -  
13.06 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - KFUM 6 -  
06.06 19:00 Sportsplassen 5er B  
Bækkelaget 5 - Klemetsrud G10-2 -  
30.05 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Nordby 2 -  
24.05 18:00 Østli Skole 7er kunstgress 5er A B  
Oppegård 2 - Klemetsrud G10-2 -  
16.05 19:00 Mortensrud grus 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Nordstrand 3 -  
10.05 19:00 Vassbonn kunstgress 5er A B  
Kolbotn 5 - Klemetsrud G10-2 -  
02.05 19:00 Mortensrud KG 5B H  
Klemetsrud G10-2 - Driv 2 -  
25.04 18:00 Myklerud 5er A B  
Fagerstrand - Klemetsrud G10-2 -  
18.04 19:00 Mortensrud KG 5A H  
Klemetsrud G10-2 - Oppegård -  
17.03 11:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Haugerud -  
17.03 10:30 Bjølsen øvre B  
Kolbotn 3 - Klemetsrud G10-2 -  
04.03 13:00 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Frigg 2 -  
04.03 12:00 Bjølsen øvre B  
Bækkelaget 2 - Klemetsrud G10-2 -  
04.02 10:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Nordstrand -  
04.02 10:00 Bjølsen øvre B  
Koll - Klemetsrud G10-2 -  
14.01 13:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Kjelsås -  
14.01 12:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Oppsal 2 -  
17.12 11:00 Bjølsen øvre B  
Høvik - Klemetsrud G10-2 -  
17.12 10:00 Bjølsen øvre B  
Haugerud - Klemetsrud G10-2 -  
03.12 14:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Kolbotn 3 -  
03.12 14:00 Bjølsen øvre B  
Frigg 2 - Klemetsrud G10-2 -  
19.11 14:00 Bjølsen øvre B  
Nordstrand - Klemetsrud G10-2 -  
19.11 13:00 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Bækkelaget 2 -  
05.11 12:00 Bjølsen øvre B  
Oppsal 2 - Klemetsrud G10-2 -  
05.11 11:00 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Koll -  
22.10 13:30 Bjølsen øvre H  
Klemetsrud G10-2 - Høvik -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift